Drzewa ozdobne do ogrodu

Drzewa ozdobne stanowią interesujący punkt centralny każdego krajobrazu. Niezależnie od tego, czy szukasz kwiatów, jesiennych kolorów, czy owoców, aby utrzymać interesujący ogród, masz do wyboru wiele gatunków drzew. Made in Forest oferuje szeroki wybór drzew ozdobnych do ogrodu: iglaste, liściaste, owocowe.

Drzewa ozdobne iglaste są bardzo chętnie wykorzystywane w aranżacjach ogrodu ponieważ nasycają swoją zielenią przez cały rok. Drzewa ozdobne iglaste świetnie sprawdzają się do tworzenia gęstych żywopłotów.

Drzewa ozdobne liściaste są gwarancją wyglądu ogrodu wraz ze zmieniającymi się porami roku. Wiosną mogą cieszyć pięknymi kwiatami oraz soczyście zielonymi liśćmi a jesienią przepięknie nasyconymi ciepłymi barwami liści.
Oferowane przez nas drzewa pozwolą stworzyć piękne aranżacje zarówno na mniejszych jak i na większych obszarach. Doskonale sprawdzą się w ogrodach przydomowych jak i nasadzeniach ulicznych.

Wszystkie odmiany ukazane w naszej ofercie wyróżniają się nie tylko kolorami liści i kwiatami ale również wysokością. W naszym sklepie znajdą Państwo dorosłe, wieloletnie drzewa, które mają nawet kilkanaście czy kilkadziesiąt lat. Oferujemy bardzo dużą ilość gatunków i odmian o wysokości aż do 12-tu metrów, z obwodem pnia do 100 cm, szerokości korony do 7 – 8 metrów. Oferowane drzewa są kilkukrotnie szkółkowane w celu wykształcenia skupionego, silnego systemu korzeniowego z dużą ilością drobnych korzeni.
Przedstawione gatunki i odmiany to tylko część naszej oferty. Jeśli nie widzisz interesującego dla Ciebie drzewa, skontaktuj się z nami- z przyjemnością pomożemy.

Zalety oferowanych drzew w Made in Forest:
1. Bogaty asortyment.
2. Najwyższa jakość. Współpracujemy z najlepszymi szkółkami na rynku europejskim.
3. Bezpieczna dostawa. Współpracujemy z firmami transportowymi, które bezpiecznie dowiozą wybrane drzewa na miejsce.