Kolor liści
 • Obficie kwitnąca róża o pełnych kwiatach średnicy 6cm w kolorze jasnoczerwonym. Charakteryzuje się lekkim zapachem i zdrowymi liśćmi. Osiąga wysokość 70 cm i szerokość 40cm. Często kwitnie i jest dość odporna na choroby.

  75,20 PLN
 • Przepiękna róża rabatowa o eleganckich, romantycznych kwiatach i świeżym zapachu. Charakteryzuje się dobrą zdrowotnością i silną wonią moreli I wanilii, która najbardziej wyczuwalna jest po południu. Kwiaty pełne, pastelowo-różowe o średnicy 8 cm. Osiąga wysokość 80 cm i szerokość 50cm. Powtarza kwitnienie, w zależności od regionu, może wymagać okrycia na...

  96,00 PLN
 • Przepiękna, dwubarwna róża o intensywnym wzroście i zdrowych liściach. Przykuwa uwagę grą przepięknych kolorów złota i czerwieni. Krzew zwarty, niezbyt wysoki, osiągający 70cm wysokości i 50 cm szerokości. Kwitnie od czerwca i powtarza kwitnienie z lekkimi przerwami. Intensywny kolor kwiatów uwidacznia się na tle ciemnozielonych, błyszczących liści....

  75,20 PLN
 • Zachwycająca odmiana w stylu angielskim. Charakteryzuje się pełnymi, nostalgicznymi kwiatami o średnicy 7 cm w kolorze różowym. Wyjątkowo zimotrwała i mało wymagająca. Osiąga wysokość 70 cm i szerokość 50cm. Powtarza kwitnienie. Zapach słabo wyczuwalny. Dość odporna na choroby.

  87,00 PLN
 • Odmiana o pełnych kwiatach w kolorze różowym, osiągających średnicę 4cm. Tworzy gęsty kobierzec i kwitnie od czerwca do listopada. Osiąga wysokość 60 cm i szerokość 60cm. Liście zdrowe, błyszczące, soczysto zielone. Bardzo wytrzymała na mróz i odporna na choroby. Idealna do nasadzeń wzdłuż chodników.

  96,00 PLN
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów