Wysokość
Kolor pnia
Kolor liści
Kolor kwiatów
Kolor owoców
Jesienny kolor liści
 • Niewysoka róża parkowa, która obficie kwitnie od czerwca do września. Posiada gęste i zdrowe liście. Kwiaty pełne, żółtokremowe o średnicy 10cm. Osiąga wysokość 120cm i szerokość 70cm. Idealna do nasadzeń jako soliter lub w niedużych grupach. W zależności od regionu, może wymagać okrywania na zimę.

  87,00 PLN
 • Historyczna, pnąca, obficie kwitnąca odmiana o pięknym zapachu. Kwiaty pełne, w kolorze morelowym, osiągających średnicę 4cm. Kwitnie bardzo obficie od czerwca do października, powtarzając kwitnienie. Liście zdrowe, nieduże, błyszczące o ciemnozielonym kolorze. Osiąga wysokość 2-3m. Należy stosować ja przy podporach

  96,00 PLN
 • Urocza i pełna wdzięku odmiana o pięknych morelowych kwiatach. Kwitnie obficie i intensywnie pachnie. Osiąga wysokość 130 cm i szerokość 80cm. Powtarza kwitnienie, średnica kwiatów 8-10cm. Ciekawostką jest zdolność do samooczyszczania, co stanowi niewątpliwą zaletę tej odmian. Idealna do stosowania do nasadzeń miejskich, parkowych.

  96,00 PLN
 • Baśniowa odmiana o dużych kwiatach osiągających średnicę 12cm. Kolor kwiatów żółty, podkreślony przez słońce będzie widoczny z daleka. Zakwita po kilka kwiatów w pędzie. Osiąga wysokość 120cm i szerokość 70 cm. Liście zdrowe, błyszczące, odporne na choroby i szkodniki. Powtarza kwitnienie i pięknie pachnie.

  75,20 PLN
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów