Wysokość
Kolor pnia
Kolor liści
Kolor kwiatów
Kolor owoców
Jesienny kolor liści
 • Niezwykle elegancka róża w grupie rabatowych. Pięknie uformowany kwiat o miedziano-żółtym zabarwieniu, dość intensywnie pachnący, mocno wypełniony. Wielkość kwiatu 6cm. Charakteryzuje się pionowym, silnym wzrostem do 100cm, szerokość 50cm.

  75,20 PLN
 • Charakteryzuje się zwartym, wyrównanym pokrojem, osiągając wysokość 70cm i szerokość 50cm. Jest odporna na choroby grzybowe. Kwiaty średniej wielkości o średnicy 7cm, pełne. Górna strona płatków ma kolor purpurowy, dół natomiast złoty. Może być stosowana do nasadzeń w pojemnikach, na rabaty i obwódki.

  87,00 PLN
 • Róża wielkokwiatowa o pełnych kwiatach w kolorze różowym, z jasnoróżowym wnętrzem. Krzew o silnym i zwartym wzroście i błyszczących liściach. Osiąga wysokość do 100cm i szerokość 75cm. Może być stosowana na rabaty, do pojemników lub kwiat cięty. Charakteryzuje się przyjemnym, lekkim zapachem.

  75,20 PLN
 • Róża rabatowa, bardzo zdrowa o kremoworóżowym zabarwieniu kwiatów o średnicy 7cm. Zapach lekki, przyjemny. Osiąga wysokość do 60 cm i szerokość do 50cm. Charakteryzuje się wyprostowanym pokrojem. W zależności od regionu, może wymagać okrywania na zimę (mrozoodporność do -26°C). Może być stosowana do nasadzeń w pojemnikach, lub na niewielkich rabatach.

  96,00 PLN
 • Róża o niezwyczajnej lawendowej barwie i pięknym zapachu. Posiada duże, pełne kwiaty o średnicy 10cm z postrzępionymi płatkami na końcach. Osiąga wysokość 80cm i szerokość 40cm. Cechuje się silnym wzrostem oraz romantycznym i uroczym charakterem, jest to typowa róża bajkowa.

  96,00 PLN
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów